Opublikowany 18 października, 2020 | SARS-CoV-2, WSPÓŁPRACA

Zapobieganie – Covid 19

Aktualizacja Covid-19. 

Chcielibyśmy zapewnić, że MKTest Serwis i Walidacje jest otwarty dla Państwa i służy pomocą w zakresie wszelkich potrzeb związanych z naszymi produktami oraz usługami. Przemysł farmaceutyczny, diagnostyka laboratoryjna, szpitale i przychodnie nadal odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia i życia Polaków oraz naszej gospodarki w odpowiedzi na pandemię Covid-19. Nasz zespół pracuje ciężej niż kiedykolwiek z naszymi klientami, sieciami i dostawcami, aby zapewnić pomoc i obsługę w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. 

Dziękujemy za nieustające wsparcie, zespół MKTest to docenia!

Jest dla nas wszystkich jasne, że robimy postępy w kierunku powrotu do poczucia normalności, co jest dobrą wiadomością. Należy jednak pamiętać, że przestrzeganie zaleceń rządu jest nadal najważniejsze. W związku z tym zastanawialiśmy się, w jaki sposób możemy ustanowić dobre procesy ochrony, które zagwarantują dobre samopoczucie naszych współpracowników i klientów oraz zapewnią naszym pracownikom poczucie pewności i bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Wdrożyliśmy środki ochronne zgodnie z wytycznymi rządowymi. Wszyscy pracownicy zostali poinformowani o nowych procesach w przyszłości oraz o tym, jak mogą przyczynić się do wzajemnego bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia. Wdrażamy środki dystansujące 2 metry i umieściliśmy dezynfekcję rąk w naszej siedzibie.

Jako firma odpowiedzialna, zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, naszych partnerów i naszych pracowników jest najwyższym priorytetem, ponieważ stawiamy czoła nadchodzącym wyzwaniom i zaczynamy pracować z naszą „nową normalnością”. Aby zminimalizować ryzyko infekcji tak dalece, jak to możliwe, postępujemy zgodnie ze wszystkimi wytycznymi wydanymi przez Polski Rząd i dokonujemy przeglądu naszych własnych zasad, informując naszych pracowników na bieżąco.

 

Jak chronimy naszych pracowników:

 

  •  2 metrowy dystans społeczny
  •  Sprzęt ochronny dla personelu, w razie potrzeby
  •  Jednorazowa kontrola liczby pracowników na miejscu
  •  Urządzenia sanitarne i myjące dostępne dla wszystkich pracowników, systematycznie dezynfekowane.
  •  Przeszkolono wszystkich pracowników, aby upewnić się, że wiedzą, jak chronić siebie i odwiedzających,  oraz klientów podczas wizyt serwisowych.
Aby skontaktować się z członkiem zespołu MKTest, kliknij tutaj .