Usługi

Clean rooms

Walidacja pomieszczeń czystych

Nasza firma przeprowadza walidację pomieszczeń czystych wszystkich typów
zgodnie z BS EN ISO 14644, w tym:

Nasi inżynierowie są w pełni przeszkoleni w zakresie procedur sprawdzania czystości pomieszczeń, zachowań w pomieszczeniach czystych i dobrze rozumieją wymagania BS EN ISO 14644 i GxP / GMP. Cleanroom 

Regularnie oferujemy nasz serwis w szpitalnych, salach operacyjnych (Ultra Clean Zone UCZ / Ultra Clean Ventilation UCV), w Aptekach, niesterylnych pomieszczeniach czystych (Non-sterile cleanrooms), Zakładach produkcyjnych, Laboratoriach farmaceutycznych i innych.

Oferujemy niezwykle konkurencyjne ceny i regularnie pracujemy poza godzinami pracy, w weekendy i podczas przerw w pracy, aby zapewnić minimalny poziom zakłóceń pracy w pomieszczeniach naszych klientów. 

Nasi inżynierowie mają bogate doświadczenie w walidacjiach pomieszczeń czystych w wielu branżach. Oferujemy kompleksowe raporty z walidacji pomieszczeń i stref czystych „Cleanroom”. Raporty zawierają wszystkie istotne informacje i dane zgodnie z oczekiwaniami klientów i organów regulacyjnych, w tym: 

Usługa walidacji pomieszczeń czystych (Cleanrooms), obejmują następujące testy:

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zadać pytanie, chcesz zamówić usługę serwisową, lub może potrzebujesz wsparcia i porady. Prześlij nam swoje dane kontaktowe.

Skontaktujemy się z Tobą, tak szybko jak to możliwe.

    Translate »