O MNIE
Moją specjalnością są Komory Laminarne, Dygestoria, Pomieszczenia czyste (Cleanroom), Mapowanie temperatur, Dekontaminacje pomieszczeń i wiele innych.

W szczególności specjalizuje się w serwisie i walidacjach komór laminarnych wszystkich typów i klas. Moją specjalnością są także urządzenia LEV (local extract ventilation), takie jak: Dygestoria, Wyciągi, Nawiewy, Wentylacje.

W mojej ofercie znajdziecie Państwo pełen zakres usług walidacji i balansu pomieszczeń czystych “Cleanroom” łacznie z DEKONTAMINACJĄ nadtlenkiem wodoru (VPH).

Mój serwis może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem na rynku Polskim i Europejskim, a w szczególności na bardzo wymagającym rynku Brytyjskim.

W Wielkiej Brytanii pracowałem dla najbardziej wymagających klientów, takich jak:

      British Museum in London
      Imperial Collage of London
      Cambridge University
      Hundersfield University
      Glasgow University
      Southamton University
      Bradford University

      Bioquater Labolatory in Edinburg
      ISIS Neutron and Muon Source – Didcot (UK)
      GSK Stevenage (UK)
      GSK Les Ulis (Francja)
      Pfizer Brussels (Belgia)
      Pfizer Sandwich (UK)
      i wielu innych

Do mojej pracy używam najlepszych urządzeń sprawdzających, które zawsze posiadają aktualne Świadectwo Wzorcowania. Mój sposób na SERWIS I WALIDACJE, to dokładność, sumienność i uczciwość.

Chcę, aby moi Klienci byli zawsze zadowoleni i bezpieczni. Stawiam na najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony personelu laboratorium, podczas wykonywania prac serwisowo-sprawdzających.

Mam certyfikaty ukończenia szkoleń z zakresu bezpieczeństwa pracy szkoleń z zakresy praktyki zawodowej LEV w Wielkiej Brytanii,        (CSCS Card, Certificate P601, Azbestos Certificate) oraz wieloletnią praktykę zawodową w Polsce i za granicą.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu dla bardziej wymagających klientów i z przyjemnością przygotuje dla Państwa pełen            „PLAN SERWISOWY” w języku angielskim.

W przypadku jesli zdecydują sie Państwo na „PLAN SERWISOWY” dokumetacja z wizyty serwisu bedzie zgodna ze standardami Europejskimi, a w przypadku audytów, publikacji badań naukowych, wdrożeń farmacełtyków i innych, będzię całkowicie zgodna z podobną dokumetacją z innych krajów Europy i Świata.

Taki „PLAN SERWISOWY” zawiera następujące dokumenty:

   – Risk Assessment  ( Ocena Ryzyka )
   – Scope of Work  ( Zakres opis prac serwisowych )
   – Visit Report and Recommendations  ( Raport serwisowy i rekomendacje )
   – Validations Test Reports  ( Raport końcowy zawierający wyniki pracy urządzeń i niezbędne dokumenty )

Na przestrzeni lat mojej pracy, zyskałem wiele doświadczeń oraz wiedzy, którą chciałbym się z Państwem dzielić i zapewnić Państwu w pełni profesjonalny i kompetentny Serwis oraz Wsparcie.

Chętnie wesprę Państwa swoją wiedzą i doświadczeniem

 

Skontaktuj sie z nami !

Jęśli chcesz zadać pytanie, chcesz zamówić usługę serwisową, lub może potrzebujesz wsparcia i porady.

Prześlij nam swoje dane kontaktowe.

Skontaktujemy się z Tobą, tak szybko jak to możliwe

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

KONTAKT

+48 505 520 590
info@mktest.pl