O nas

Specjalizujemy się w serwisie i walidacjach komór laminarnych wszystkich typów i klas.

Naszą specjalnością są także urządzenia LEV (local extract ventilation), takie jak: Dygestoria, Wyciągi, Nawiewy, Wentylacje.

O nas...

Specjalizujemy się w serwisie i walidacjach komór laminarnych wszystkich typów i klas.

Naszą specjalnością są także urządzenia LEV (local extract ventilation), takie jak: Dygestoria, Wyciągi, Nawiewy, Wentylacje.

Nasz serwis

Nasz serwis może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem na rynku Polskim i Europejskim, a w szczególności na bardzo wymagającym rynku Brytyjskim. W Wielkiej Brytanii pracowaliśmy dla najbardziej wymagających klientów, takich jak:

Organizacja pracy

Do mojej pracy używam najlepszych urządzeń sprawdzających, które zawsze posiadają aktualne Świadectwo Wzorcowania. Mój sposób na SERWIS I WALIDACJE, to dokładność, sumienność i uczciwość.

Chcę, aby moi Klienci byli zawsze zadowoleni i bezpieczni. Stawiam na najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony personelu laboratorium, podczas wykonywania prac serwisowo-sprawdzających.

Mam certyfikaty ukończenia szkoleń z zakresu bezpieczeństwa pracy szkoleń z zakresy praktyki zawodowej LEV w Wielkiej Brytanii, (CSCS Card, Certificate P601, Azbestos Certificate) oraz wieloletnią praktykę zawodową w Polsce i za granicą. 

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu dla bardziej wymagających klientów i z przyjemnością przygotuje dla Państwa pełen „PLAN SERWISOWY” w języku angielskim. W przypadku jeśli zdecydują się Państwo na „PLAN SERWISOWY” dokumentacja z wizyty serwisu będzie zgodna ze standardami Europejskimi, a w przypadku audytów, publikacji badań naukowych, wdrożeń farmaceutyków i innych, będzie całkowicie zgodna z podobną dokumentacją z innych krajów Europy i Świata.

Taki „PLAN SERWISOWY” zawiera następujące dokumenty:

  • Risk Assessment (Ocena Ryzyka)
  • Scope of Work (Zakres opis prac serwisowych)
  • Visit Report and Recommendations (Raport serwisowy i rekomendacje)
  • Validations Test Reports (Raport końcowy zawierający wyniki pracy urządzeń i niezbędne dokumenty)

Na przestrzeni lat mojej pracy, zyskałem wiele doświadczeń oraz wiedzy, którą chciałbym się z Państwem dzielić i zapewnić Państwu w pełni profesjonalny i kompetentny Serwis oraz Wsparcie.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zadać pytanie, chcesz zamówić usługę serwisową, lub może potrzebujesz wsparcia i porady. Prześlij nam swoje dane kontaktowe.

Skontaktujemy się z Tobą, tak szybko jak to możliwe.

    Translate »