Opublikowany 22 lipca, 2019 | MONITORING TEMPERATURY, NOWE PRODUKTY, WSPÓŁPRACA

Nawiązaliśmy współpracę z Brytyjską Firmą – Temperature Electronics Ltd

Nawiązaliśmy współpracę z Brytyjską Firmą – Temperature Electronics Ltd


O Firmie

Temperature Electronics Ltd (większość osób nazywa nas TEL) to działająca od ponad 45 lat firma rodzinna, specjalizująca się w elektronicznym sterowaniu i monitoringu przepływu powietrza.

Dzięki ścisłej współpracy z firmami laboratoryjnymi i producentami dygestoriów opracowaliśmy systemy alarmowe i kontrolne zaprojektowane specjalnie w celu spełnienia wymogów przepisów bezpieczeństwa. Monitory i regulatory przepływu powietrza TEL działają w tysiącach laboratoriów na całym świecie.

Wraz ze zmianami w prawodawstwie i rosnącym zapotrzebowaniem na efektywność energetyczną i oszczędność kosztów, gama naszych produktów i usług znacznie się rozwinęła aby sprostać tym wymaganiom. Wprowadzając energooszczędne rozwiązania dla nowych i istniejących laboratoriów, warsztatów przemysłowych i innych przemysłowych środowisk roboczych. Systemy sterowania ekstrakcją powietrza VAV firmy TEL pomagają firmom i instytucjom osiągnąć cele w zakresie redukcji emisji dwutlenku węgla poprzez zmniejszenie zużycia energii nawet o 85%, a także zmniejszenie kosztów operacyjnych i śladu węglowego.

Firma TEL we współpracy z MKTest Serwis i Walidacje oferuje pomoc i wsparcie w aktualizacjach istniejących systemów LEV i Dygestoriów. Oferujemy pełne usługi projektowe i konsultacyjne, a także możemy zapewnić obliczenia oszczędności energii, monitorowanie zużycia energii oraz raportowanie i doradztwo w zakresie systemów kontroli oszczędności energii.


Dlaczego TEL i MKTest?
  • Wypróbowane i zaufane produkty. Ponad 300 000 monitorów TEL i kontrolerów w laboratoriach na całym świecie.
  • Gama innowacyjnych produktów, które zapewniają bezpieczeństwo i zgodność z normami, efektywność energetyczną i oszczędność kosztów.
  • Rozwiązanie modernizacyjne TEL oznacza, że nasze innowacyjne monitory przepływu i elementy sterujące przepływem powietrza będą współpracować z istniejącymi systemami dygestoriów.
  • Wiedza techniczna zapewnia produkty o wysokiej wydajności i wsparcie techniczne, gdy tego potrzebujesz.
  • Nieustannie pracujemy nad zrozumieniem potrzeb rynku, rozwijaniem relacji z firmami laboratoryjnymi i kluczowymi producentami dygestoriów przemysłowych, dygestoriów edukacyjnych, okapów wyciągowych, szaf bezpieczeństwa biologicznego, okapów kuchennych i lokalnych systemów wentylacji wyciągowej.
  • Dostępne są konsultacje projektowe i techniczne w celu opracowania konkretnych rozwiązań i systemów energooszczędnych.
  • Pełna oferta usług, w tym konsultacje projektowe, dostawa produktów, instalacja i uruchomienie, szkolenie i wsparcie techni

STRONA TEL W NASZYCH PRODUKTACH

Monitoring przepływu powietrza