Monmouth Scientific Logo
Opublikowany 29 kwietnia, 2018 | KOMORY LAMINARNE, NOWE PRODUKTY

Mamy nowe produkty w naszej ofercie. Brytyjskie komory laminarne “Monmouth Scientific”

Mamy nowe produkty w naszej ofercie.

Brytyjskie komory laminarne Monmouth Scientific

Nawiązaliśmy pełną współprace z firma Monmouth Scientific w drugim kwartale tego roku.

Osobiście znam bardzo dobrze produkty Monmouth Scientific z rynku Brytyjskiego i mam o nich bardzo dobre zdanie. Charakteryzują się wykorzystaniem nowoczesnych technologii za przystępną cenę. Firma Monmouth Scientific oferuje profesjonalny serwis i wsparcie dla dystrybutorów na innych rynkach, także w Polsce. Jeśli  chcą Państwo kupić produkt laboratoryjny z wsparciem producenta, który nie unika odpowiedzialności i zapewnia najwyższą jakość, to serdecznie polecam produkty Monmouth Scientific. Polecam – MARCIN KACPRZAK

Monmouth Scientific w skrócie …

Założona w 2004 roku firma Monmouth Scientific Limited jest firmą rodzinną, która szczyci się naszym zaangażowaniem i poświęceniem dla naszych klientów. Właśnie to poświęcenie sprawiło, że pracujemy z niektórymi z wiodących brytyjskich prywatnych i rządowych organizacji, w tym; Mercedes F1, BAE Systems, MoD i NHS.

Opierając się na naszym nowoczesnym obiekcie o powierzchni 40 000 stóp kwadratowych w Bridgwater w Somerset, nasi inżynierowie i specjaliści ds. Sprzedaży podróżują po Wielkiej Brytanii i za granicą, oferując sprzedaż, serwis i pomoc techniczną.

Współpracujemy również ściśle z wybraną grupą wyspecjalizowanych dostawców urządzeń laboratoryjnych oraz zajmujemy się sprzedażą i wsparciem ich produktów w Wielkiej Brytanii i Irlandii na zasadzie wyłączności.

Zapraszamy naszych gości do naszego nowego Laboratorium Demo, w którym z przyjemnością zaprezentujemy każdy z naszych produktów i pokażemy klientów i dystrybutorów wokół naszego zakładu.

Monmouth Scientific Limited jest dumna z bycia zarejestrowaną firmą ISO9001: 2015 dla sprzedaży, instalacji, serwisu, wsparcia i dystrybucji sprzętu medycznego i laboratoryjnego.